t

Altınbaş , Metrogarden Şubesi

Altınbaş , Metrogarden Şubesi

Altınbaş , Metrogarden Şubesi

Yapılan İşlemler;

Vitrin Led Aydınlatma

Mağazanın hikayesinden bahsedecek olursak, sıradan led armatürler ile aydınlatıldığında ışık şiddeti 8000 lux civarında olan bu Altınbaş mağazasında Vitrinled ürünleri kullanılarak ürün sergileme yüzeyinde 40000 lux dolaylarında ışık şiddeti yakalanmıştır ve bu ışık şiddeti Altınbaş mağazalarının vitrindeki minimum ışık standartlarının yaklaşık 5 katına denk gelmektedir. Bu ışık şiddetini 4.5 metre yükseklikte yakalamak Türkiye’deki en bilinen led üreticileri arasındaki 2 farklı tarafından denenmiş ancak başarılamamıştır. Vitrinled olarak tekrar ve tekrar diğer firmaların başaramadığını Vitrinled başarmıştır

Vitrinled olarak bu başarıyı sağlayabilmek için yeni ürün geliştirilmiş ve sadece 4 sıra led kullanılarak standardın 5 katı aydınlanma elde edilmiş olup Türkiye’deki sıradan led üreticilerinin defalarca deneyip bu standardı yakalayamadığı mağazayı en iyi şekilde aydınlatmıştır.

Altınbaş Metrogarden şubesi için özel ledler özel soğutucular ve lens grupları dünyanın farklı yerlerinden ithal edilmiş olup adeta bir baş yapıt seviyesinde mağaza teslim edilmiştir.

image

image

image

image

Bir önceki yazımız olan Alexandra Gold , Laleli başlıklı makalemizde asansörlü kasa, aydınlatma ve banko üstü aydınlatma hakkında bilgiler verilmektedir.

VitrinLed Led Aydınlatma Sistemleri Copyright ©2017. All Rights Reserved.