Niş Aydınlatma Uygulamaları

  • Niş Dolap Aydınlatması Koçal Kuyumculuk
    Koçal Kuyumculuk Güneşli

    Niş Dolap, Banko Aydınlatmaları

Mağazanıza değer katan çözümler ufak detaylarda saklıdır. Bu ufak detaylar da niş dolaplar ve benzeri estetik ürün sergileme alanlarıdır. Bu alanların iyi bir şekilde aydınlatılması, mağazanıza yakışır şekilde konseptinizi tamamlamanızı sağlayacaktır. Böylece mağazanız uyum içerisinde bir bütünlük sunacak ve misafirlerinizin beğenisini kazanacaktır.

Mağazanızın içerisindeki ışığın vitrin ve banko ışığı ile uyumlu olması mağazanızın tamamlayıcı unsurlarındandır. Mağazanıza bir bütünlük sağlar. Niş Dolaplarda Banko gerisinde sergilediğiniz ürünlerin dış vitrinleriniz gibi, içeride ikinci bir vitrin olarak müşterilerinizi mağazanızın içerisinde de cezbetmeye devam edebilmesi için, Niş Aydınlatması iç tasarımın tamamlanmasında en göz önünde olan unsurlardandır. Mağazanıza özel üretilen paneller ile ürünleriniz göz doldurucu ve homojen olarak aydınlatılmalıdır.

Niş Led Aydınlatma Uygulaması size iç mekanda yeni bir vitrin alanı oluşturarak, daha fazla ve farklı modeli aynı ışık kalitesi ile sergileme imkanı sunar.

Renk değişimleri, Karanlık Alanlar, Dengesiz vurgular ilgiyi ürünlerden uzaklaştıracaktır. Homojen yayılmış ışık kaynağı ve stabil ışık rengi en önemli unsurlardır.

VitrinLed Led Aydınlatma Sistemleri Copyright ©2017. All Rights Reserved.