Hakkımızda

image

Hakkımızda | Vitrinled | Kuyumcu Led Aydınlatma Sistemleri

Vitrinled – Joy Enternasyonal, 2011 yılından bu yana sürdürdüğü (öncesinde 2004 yılında Poligon Bilgisayar ile başlayan) elektronik alt yapı hizmetleri, parça tedariği ve aydınlatma çözümleri çalışmalarında kalite ve estetiği ön planda tutmakta ve alanlarında uzman ekibiyle İstanbul da hizmet veren genç dinamik ve heyecanlı bir elektronik firmasıdır.

Profesyonel ekip ve kaliteli malzeme ile sunduğu hizmetleri müşteri memnuniyeti ile birlikte. Ulusal ve uluslararası kabul görmüş değer ve standartlara uygun olarak optimum kaynak kullanımıyla hızlı ve zamanında teslim edilen projeler üretir.

Vitrinled – Joy Enternasyonal – Artstyle ekibi tecrübeli mimar, iç mimar, inşaat mühendisi, makine mühendisi, elektronik mühendisi ve teknik elemanlardan oluşur. Profesyonel ekip yönetimindeki 2000 m2’lik fabrikasında tasarımını yaptığı Led Sistemleri, Mobilya ve tüm Ahşap elemanlarını burada üretir ve uygular.

Vitrinled – Artstyle’ın özel hizmet alanlarından birisi de kuyumcu ve pırlanta perakende sektöründe hizmet veren mağazaların Kapalı Devre Güvenlik Kamerası, Alarm, Alarm Merkezi, Santral ve Server altyapılarının yanında LED Aydınlatma hizmetidir. Firma, çalışmalarını yurt içinde sürdüğü gibi gibi yurt dışında da birçok projeye imza atmış bulunmaktadır.

Vitrinled olarak sizlere daha iyi yaşam ve iş alanları sunabilmek için çalışıyor, sektördeki yenilikleri herkesten önce beğenilerinize sunuyoruz.