VitrinLed Hakkında Bilmek İstedikleriniz.

VitrinLed ile ilgili sorularınız mı var ?

VitrinLed Led Aydınlatma Sistemleri ; projelerinizde mağazanızı emanet edebileceğiniz uzman kadrosu ile Tasarım , İmalat ve Montaj aşamaları sırasında konusunda uzman Mühendisleri ve Teknik Personeli ile size, en kaliteli ve doğru projeyi hayata geçirmenizde yardımcı olur.

VitrinLed Kuruluşundan bugüne tüm teknik altyapısını ve ar-ge çalışmalarını kendi bünyesinde gerçekleştiren tasarım , imalat ve montaj evrelerinde tamamen kendi profesyonel ekibiyle projelerini hayata geçiren ender firmalardan biridir.

VitrinLed olarak kalite , estetik ve %100 müşteri memnuniyeti temel prensiplerimizdir. Tüm ürünlerimiz AB Standartlarında ve CE sertifikalı olup kullandığımız tüm Led Chip leri Japon NICHIA markalı ürünlerdir .

VitrinLed tasarladığı hiçbir Led Aydınlatma ürününde kaliteden ve estetikten ödün vermez. Ürün geliştirme ve tasarım aşamalarında onlarca farklı Led üreticisinin yüzlerce farklı ürünü testlerden geçirerek çalışmalar yaptık.

Dünyanın en iyi Led Chip ini üreten Japon NICHIA markalı ürünlerin , piyasa da satılan diğer Led Chip lerinden Işık Yayma Gücü  , Watt başına ısı yayılımı , Maksimum çalışma sıcaklığı ve en önemlisi zorlu şartlarda çalışmasına devam edebilmesi gibi bir çok testlerden geçirerek Led Aydınlatma Armatürleri imal ettik.

Tüm bu aşamaların ardından sonuç olarak ortaya çıkan tek bir marka oldu NICHIA .

Tasarlanan Led Aydınlatma Armatürlerinde Led Chipleri kadar diğer bileşenler de çok önemli.

Örneğin Led Chiplerinden yayılan ışığı odaklamayı ve ürünlerin daha başarılı aydınlatılmasını sağlayan Lens ler ;

VitrinLed olarak Kullandığımız Lens ler  -40˚C ~ + 100˚C de çalışabilen ve  ROHS UV Resistant standartlarına sahip Lensler olup PC malzemeden üretilen

erime , kopma , sararma , kırılma , yanma gibi piyasa ürünlerinde meydana gelen hiçbir komplikasyonu olmayan ürünlerdir.

Diğer sorularınız için.

info@vitrinled.com

0212 438 56 36

0555 273 52 31