t

Beril Gold Sultanbeyli; Anahtar Teslim Tadilat İşi

Beril Gold Sultanbeyli; Anahtar Teslim Tadilat İşi

Beril Gold Sultanbeyli; Anahtar Teslim Tadilat İşi

Açıklama;

İstanbul’un Sultanbeyli ilçesindeki en işlek konumu olan Fatih Bulvarı üzerinde yer alan Beril Gold Kuyumculuk’un anahtar teslim yenilenme işlemi vitrinled tarafından gerçekleştirildi.
İşlek bir caddede büyük bir kuyum mağazası olan Beril Gold’un bu yenilenme süreci içerisinde kapalı kalması müşteri memnuniyeti açısından çok büyük bir zarar vereceği için tüm bu tadilat esnasında asgari derecede kapalı kalması sağlandı.
Beril Gold; 29 gün süren tadilat esnasında sadece 9 gün faaliyet verememiştir. Kısacası; tavanı, dış cephesi, yer döşemesi, mobilyaları, elektrik tesisatı, kapalı devre görüntü sistemi, vitrin dekoru, aydınlatması ve daha sayılamayacak kadar çok kalemde işçiliği olan bu mağaza sadece 9 gün ticarete kapalı kalmıştır.
Tadilat öncesi ve tadilat sonrası fotoğrafları incelediğinizde çok kısa sürede adeta yeniden doğmuş bir dükkan görünmektedir.

Tüm bu süreç içerisinde 1 ayın içerisindeki her 24 saat planlandı, her kalem iş birbirini aksatmayacak şekilde organize edildi ve sonuç olarak sadece çevresinde değil tüm İstanbul’da bilinirliği yüksek bir mağaza ortaya çıktı.

image

image

Bir önceki yazımız olan Macid Gold Kuyumculuk Bağcılar başlıklı makalemizde kuyumcu, kuyumcu ışığı ve kuyumcu vitrin hakkında bilgiler verilmektedir.

VitrinLed Led Aydınlatma Sistemleri Copyright ©2017. All Rights Reserved.